Vegan Italian Lunch #12

Tradycyjnie z wielką przyjemnością chciałabym zaprosić wszystkich na kolejną odsłonę wegańskiego lunchu. Pomysłów na temat przewodni nam nie brakuje i tym razem uderzamy w kuchnię włoską. Pięknie się składa, bo ja akurat wróciłam z moich wojaży po Toskanii, więc na temat kuchni włoskiej co nieco wiem :).

W planach pizza i calzone, dużo pomidorów i oliwki, minestrone, pasta, paluszki chlebowe i bruschetta, tiramisu, biscotti i kilka innych smakołyków. Ślinka cieknie na samą myśl! Jak zawsze spotykamy się w poznańskiej Meskalinie, startujemy w niedzielę 29 września o 13:30. W ramach lunchu będziemy zbierać żywność dla poznańskiej sekcji Food Not Bombs, zbliża się zima i ekipa znów będzie gotować jedzenie dla bezdomnych i nie tylko, więc wszelka pomoc się przyda. Zachęcam również do przynoszenia swoich talerzy, żeby niepotrzebnie nie zużywać plastikowych naczyń produkując tym samym górę śmieci. Tak tak, względy ekologiczne są nam bliskie. A jeśli przypadkiem chcielibyście się przyłączyć do naszej grupy piszcie na veganhooligancrew@gmail.com lub też na naszym facebookowym profilu https://www.facebook.com/VeganHooliganCrew.

1
 • Gosia

  Swietna sprawa!! Szkoda ze nie mieszkam w Warszawie. Jak bede w odwiedzinach, to mam nadzieje ze uda mi sie wziac udzial!

  • http://vegelicious.net/ vegelicious

   Zapraszamy! :)

  • kaska

   Ale lunche odbywają się w Poznaniu, nie w Warszawie :)