Vegan Lunch #3

Już po raz trzeci mam zaszczyt zaprosić was na wegański lunch, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w poznańskim klubie Meskalina. Dwie poprzednie edycje wypadły cudownie, mamy nadzieję, że i tym razem dopisze frekwencja, że serwowane przez nas potrawy będą wam smakowały i że spędzicie miło to niedzielne popołudnie. Tym razem planujemy odkryć przed wami kuchnię meksykańską, a raczej naszą wizję jej wegańskiego odpowiednika. Zaczynamy jak zawsze o 13:30, wstęp 15zł i możecie jeść do woli. Zachęcamy was też do przebrania się w stroje rodem z Meksyku, w końcu mamy karnawał i trzeba podtrzymać odpowiedni klimat. Zabierzcie też ze sobą gry planszowe, chcemy aby te lunche przerodziły się w coś więcej niż tylko okazję do zjedzenia wegańskich smakołyków. Jednym z naszych celów jest zachęcenie was do spędzenia czasu razem ze znajomymi, do zabawy, do rozmów, do śmiechu.

Tym razem postanowiliśmy wesprzeć poznańskie schronisko dla zwierząt przy ul. Bukowskiej, dlatego na lunchu będziemy zbierać karmę dla zwierzaków oraz inne potrzebne akcesoria.

Tutaj znajdziecie wydarzenie na facebooku: http://www.facebook.com/events/219704591449076/.

A tutaj nasz fanpage: http://www.facebook.com/VeganHooliganCrew.

3
 • Ned

  Jak wrażenia po spotkaniu? :D

  • http://vegelicious.net/ vegelicious

   Na razie nie mam czasu się nad tym zastanowić, bo obowiązki gonią. Wolałabym usłyszeć komentarze innych, z jednej strony było super, z drugiej mam lekki niedosyt i parę pomysłów co zrobić, żeby było lepiej. A w głowie kiełkuje myśl na temat przyszłego lunchu. Niestety tym razem prawie nie robiłam zdjęć :(.

 • KB

  Paweł się pyta kiedy zrobisz vegan lunch na Służewiu. Wpadamy z największymi talerzami i termosami jakie znajdziemy w Tesco albo Realu:p

  • http://vegelicious.net/ vegelicious

   Jest w Warszawie ekipa, która robi Vegan Brunch na podobnej zasadzie, najbliższy szykuje się 19 lutego (kawiarnia Relaks na Mokotowie), ale niestety tego samego dnia jest Vegan Lunch w Poznaniu i będę musiała wesprzeć swoją załogę. Niemniej liczę na to, że uda mi się przynajmniej raz gościnnie pogotować z ekipą warszawską i wtedy dam wam znać :). No chyba że chcecie taki prywatny… albo catering na wesele? :)

 • http://twitter.com/fusmacznego Fundacja smacznego!

  Polecam również działania Cafe Draże w Toruniu, ze swoim wegańskim Parcie na Żarcie: https://www.facebook.com/cafedraze. Pozdrawiam

  • http://vegelicious.net/ vegelicious

   Planuję odwiedzić jak będe w Toruniu :).