Świąteczny Vegan Lunch

Serdecznie zapraszam wszystkich na drugą edycję wegańskiego lunchu. Tym razem zaserwujemy dania świąteczne, tradycyjne i trochę mniej. Spotykamy się jak poprzednio w niedzielę o 13:30 w Meskalinie. Przyprowadźcie znajomych, zabierzcie ze sobą talerz i sztućce (a dostaniecie mały prezent). Postanowiliśmy również po raz kolejny zbierać fanty dla dzieciaków, tym razem powędrują one do dzieciaków z Domu Dziecka nr 1 w Poznaniu. A zatem jeśli tylko możecie przynieście ze sobą jakieś bloki, kredki, farby, malowanki…

Wjazd tym razem 15zł, a 3zł z każdego biletu powędruje do Fundacji Tara, która ostatnimi czasy boryka się z problemami finansowymi.

Czego możecie się spodziewać tym razem? Barszczyk, pierogi, wegańskie pasztety, kutia, makiełki i makowce, „tradycyjna” sałatka w kilku odsłonach i dużo dużo więcej. Może sojowego karpia nie będzie, ale na pewno postaramy się zaskoczyć was wspaniałymi smakami i cudnie wyglądającymi potrawami.

A tutaj link do wydarzenia na facebooku: http://www.facebook.com/events/251735824890422/  oraz nasz fanpage http://www.facebook.com/VeganHooliganCrew.

Widzimy się w niedzielę?

9
 • http://Zielenina.blogspot.com Zielenina

  bardzo fajna idea tylko dla mnie za daleko :) Za to jestem zachwycona tą choinką, jak ją zrobiłaś? :) Powodzenia w zbiórce!

 • http://muffinandmuffins.blogspot.com/ M.

  chodźcie do łodzi :(

 • http://otymze.blogspot.com olga

  czy jak z dwójką dorosłych (z metryki zaledwie) pojawi się bardzo nieletnie dziecko (1,5 roku) to ono też bilecik? a tak pytam, bo muszę gotówką jakoś dysponować :D

  • http://vegelicious.net xcjajx

   Oczywiście, że nie :). Dzieciaki wchodzą za darmo, trzeba promować weganizm od najmłodszych lat :).

 • http://www.jadlonomia.com Marta

  Ale się cieszę, że co weekend to jest jakaś wega szama gdzieś po Polsce! Może niedługo będzie zawsze i wszędzie :)