Vegan Lunch

Serdecznie zapraszam wszystkich na wegański lunch, który odbędzie się w następną niedzielę 20.11 w poznańskim klubie Meskalina. Jest to wspólna inicjatywa kilku zakręconych osób, w tym moja oraz Maddy z bloga Hello Morning!!! COOKING & BOOKING. Pierwsza edycja, tak więc musicie tam być!

Planujemy przygotować sporo przepysznych potraw, o części z nich z pewnością możecie przeczytać na naszych blogach. Start 13:30, wejście 10-15zł (według uznania), a jeść można dowoli! Dodatkowo dla tych dbających o środowisko, jeśli przyniesiecie ze sobą swój talerz i łyżkę (tudzież widelec), czekać będzie na was mała niespodzianka.

Będziemy również zbierać kredki, farby, bloki i inne tego typu materiały dla dzieciaków z oddziału onkologicznego.

A do lunchu przygrywać będzie dj Rubin.

To co, widzimy się już niebawem? Mam nadzieję!!!

7
 • magda

  super inicjatywa, szkoda, że nie jestem z Poznania

  • http://vegelicious.net xcjajx

   Zawsze można spróbować przeprowadzić podobną akcję w swoim mieście :).

 • Malachite124

  a skąd tu się wziął ten masoński znak? Kto projektował ten plakat????

  • http://vegelicious.net/ vegelicious

   Ja bym powiedziała, że raczej hipsterski :). Projektował brat jednej z nas.

 • Malachite124

  hmm ciekawa jestem, skąd ten symbol… Nie jest to dobry symbol – wręcz odstraszający, za to pomysł szlachetny, bardzo pozytywny, więc nie rozumiem tej kontrowersji :(

  • http://vegelicious.net/ vegelicious

   To tylko plakat, nie wiem w zasadzie co było intencją autora, nie wiem nawet, czy świadomie umieścił taki a nie inny symbol. Tak na dobrą sprawę jest to też symbol chrześcijański, a to ma się nijak do naszych akcji. Jeśli zwrócisz uwagę na pozostałe plakaty, zauważysz zapewne, że tam nie pojawiają się żadne symbole.