Ważne!!! Fukafe!!!

Słuchajcie, jest taka sprawa. Moi znajomi, Olo i Aga, biorą udział w konkursie banku Millennium, w którym główną nagrodą jest 100 000 zł. Dlaczego o tym piszę? Otóż Olo i Aga są odpowiedzialni za narobienie szumu pewnym wspaniałym projektem o nazwie fukafe. Kiedyś już o tym wspominałam. Fukafe to super kawiarnia, w której jeszcze rok temu można było napić się najlepszej kawy w Trójmieście, do tego zajadając super wegańskie ciasto. Niestety, z powodu problemów z lokalem, Olo i Aga musieli zamknąć kawiarnię i od tego czasu działają z doskoku tu i tam bardziej na zasadzie cateringu. Ale że są to ludzie z pasją i zajawką, nie porzucili swojego dziecka i nadal marzy im się, by ponownie otworzyć lokal, w którym urzędować będzie fukafe.

Z tego właśnie powodu biorą udział w wyżej wspomnianym konkursie. Stawka jest nie byle jaka, bo główna nagroda to 100 000 zł. Jeżeli mieliście okazję być kiedyś gośćmi fukafe, na pewno zgodzicie się ze mną, że są oni warci tej nagrody. A jeśli nie, pomóżcie im ją zdobyć, żeby się o tym przekonać. Ja cały czas wierzę, że dzięki wspieraniu podobnych inicjatyw niedługo na mapie Polski będzie się roić od wegańskich kawiarni, barów, restauracji itp. Jeśli nie jest wam to obojętne wesprzyjcie proszę Ola i Agę. Wystarczy kliknąć poniższy link i oddać głos (można robić to codziennie).

https://www.youtube.com/user/BankMillennium/konkurs?x=308

Dzięki!

13
 • margot

  Taka tu cisza tak długo :( tęsknimy

  • http://vegelicious.net/ vegelicious

   Ja trochę też… :(

   • margot

    to choć troszeczkę wracaj *

 • Kasia J.

  A może by tak do akcji „Wegańska Wielkanoc” na Vegespocie: vegespot.pl/akcje/62/weganska-wielkanoc-2014? Akcja zaczyna się 18.Marca. Można dodawać przepisy archiwalne, ważne tylko aby były dobre na Wielkanoc :)

  Wszyscy narzekają że wegan się nie traktuje dobrze, a zwłaszcza w jakiekolwiek Święta. Chyba opłaca się tę akcję popierać? Była w zeszłym roku osierocona a jednak dało mi się zachęcić ponad dwa tuziny ludzi. Nie jestem idealna do prowadzenia takich ważnych akcji, ale jak mam sie opiekować to się opiekuję :)

  Pozdrawiam i mam nadzieję że tu znowu się pojawisz :)

 • http://prestoursynow.pl/ seba

  Fajny blog :) można liczyć w przyszłości na przepis sos czoskowy z tej pizzeri :http://prestoursynow.pl/ ? wczoraj jadłem tam pizze i mega mi smakowała chciałby zrobić w domu taki sam sos do pizzy:)