Arabski Vegan Lunch

Dzisiaj dziewiąta już edycja Vegan Lunchy. Zaserwujemy dania kuchni arabskiej, czyli mój absolutny faworyt (no może zaraz obok Kasza Lunch). Tym razem nie było 18h w kuchni, bo ekipa trochę się poszerzyła i mamy więcej rąk do pracy. A co znajdzie się w menu? Wegańska dolma (z prawdziwymi liśćmi winogron, które przywędrowały aż z Budapesztu), falafele, pity z hummusem, oliwki w harissie, tabouleh, imam baildi z kuskusem, marokańskie pączki i mleko daktylowe, i jeszcze kilka innych smakowitości.

Tym razem wspomożemy Stowarzyszenie na Rzecz Rehabilitacji Ekologii i Ratowania Zwierząt Rzeźnych, a konkretnie chcemy pomóc Lali, cudownej klaczy, która przeznaczona została na ubój, ale na szczęście znaleźli się ludzie, którzy postanowili ją uratować i wykupić od handlarzy. Więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/451103078288722/.

Będziemy również zbierać sianko i żwirek dla podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Królikom http://www.kroliki.net/.

Więcej informacji o naszych akcjach znajdziecie na https://www.facebook.com/VeganHooliganCrew.

2
  • Ania Firmanty

    Było pysznie, oliwki w harissie to był mój No.1 dzisiaj. Świetna organizacja, jedzenia po pachy, wszystko super. Dzięki, że nas wpuściliście przed 13:30 bo już nie wytrzymywałam na tym mrozie. Do zobaczenia na 10 edycji.

    • http://vegelicious.net/ vegelicious

      Super! Cieszę się, że się podobało i przede wszystkim że smakowało :). Zapraszamy w maju, wstępna data 26.05.