Pyra lunch, czyli Vegan Lunch #6

Jak ten czas szybko leci, aż trudno uwierzyć, że w najbliższą niedzielę po raz szósty spotkamy się w Meskalinie by spędzić niedzielne popołudnie przy pysznych wegańskich smakołykach. Pomysłów nam nie brakuje, była już kasza, były Indie i Meksyk, a także edycja świąteczna. Najwyższy czas aby gwoździem programu stał się ziemniak, tudzież pyra, tudzież kartofel.

Chyba nie muszę nikogo zapewniać, że ziemniak jest bardzo wdzięcznym tematem w kuchni, szczególnie w kuchni polskiej. My ugościmy was kilkoma ziemniaczanymi sałatkami, zupą kartoflową, gulaszem ziemniaczanym, ziemniaczanymi kotletami i krokietami, pieczonymi ziemniakami, babką ziemniaczaną, będą też desery bazujące na mące ziemniaczanej, czyli m.in. budynie. Różnorodnie, a jednak bardzo tematycznie!

Zabierzcie zatem talerze i widelce i z uśmiechem na twarzy tłumnie przybądźcie do Meskaliny, start 13:30 i za 15zł możecie zapełnić żołądki oraz dopieścić podniebienia.

Nasza strona: http://www.facebook.com/VeganHooliganCrew

Wydarzenie na facebooku: http://www.facebook.com/events/287423434666653/

1
 • Margot11

  A dla tych co mieszkają setki kilometrów będą przepisy , choć trochę ?
  Bo jak czytam menu to głodna się robię
  pozdrawiam
  Margot

 • http://vegelicious.net/ vegelicious

  Począwszy od czwartej edycji, za każdym razem przygotowujemy ulotkę z przepisami. Mogę zawsze podesłać. Może napiszesz mi maila? :)

 • Margot11

  już piszę